| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SF300 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
TheInteligentne uziemienie komputera, automatyczne urządzenie do mocowania śrubowegoto zaawansowane, zautomatyzowane rozwiązanie zaprojektowane z myślą o udoskonalaniuLinie produkcyjne SMTpoprzez usprawnienie procesu mocowania śrubowego i uziemiania. Ta maszyna integrujeprecyzyjna technologia wkręcania,Systemy sterowania PLC, orazinterfejs ekranu dotykowegow celu dostarczenia bezproblemowego, wysokowydajnego rozwiązania w zakresie mocowania do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych.
Szeroko stosowany wmontaż elektroniki,Produkcja OEM,elektronika samochodowa, Ielektronika użytkowamaszyna ta pomaga producentom zwiększyć dokładność produkcji, obniżyć koszty pracy i utrzymać wysokie standardy jakości.
Inteligentna obsługa wkrętarki - oparty na komputerze PC system wkrętarki opracowany w oparciu o system WIN10, który dodaje następujące funkcje do podstawowych funkcji oryginalnej wkrętarki:
| Odległość przebycia osi | 300*250*200 |
| Blokowanie rozmiaru produktu | 240*250 |
| Metoda napędzana | Silnik serwo |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,03 mm |
| Sposób podawania ślimakowego | Typ ssania (lub typ nadmuchu) |
| Zablokowany czas | 1,5-3 S |
| Napięcie zasilania | AC220V |
| Moc | 1200 W |
| Zasilanie sprężonym powietrzem | 0,4-0,6MPA |
| Całkowita waga | 200 KG |
| ilość Wkrętak elektryczny | 1 |
TheInteligentne uziemienie komputera, automatyczne urządzenie do mocowania śrubowegoidealnie sprawdza się w różnorodnych gałęziach przemysłu m.in.: