| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-ES801 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
Przenośny śrubokręt z automatycznym systemem podkładania śrubokrętu
Zastosowanie
Zarejestruj klawiaturę, przełącznik, gniazdo, router, ładowarkę, kalkulator, pilot, produkty z tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne
Zabawki i inne śruby produkt o dużej intensywności
Cechy
1Automatyczne kolumny śruby, podawanie, automatyczne przesiewanie specjalnie ukształtowanych śrub, automatyczne podawanie powietrza.
2. nie ręcznie wziąć śrubę, śrubę automatyczne podawanie, uwolnienie lewej ręki, wziąć i produkty
3Wydajność do 60 cząstek na minutę, można odblokować tak szybko jak
4Duża uniwersalność, ręczne śrubokręty, elastyczna obsługa, zastosowanie operacji w punktach stałych
5Elektryczne zestawy grupy o lekkiej masie, regulacja momentu obrotowego jest dokładna i wygodna, zapewniając, że jakość blokowania
6Kompaktny, odległość transmisji wynosi 4 metry, maszyna może być umieszczona w pracy na scenie, oszczędzając miejsce
7. Jednoręczna operacja zamykania, łatwa partia piezoelektryczna może zakończyć operację zamykania śruby.
8. śruby podawanie szybkie i niezawodne zablokowanie operacji może być w każdym kierunku.
9Bezpieczeństwo bez hałasu.
10- Wyświetlacz z ciekłymi kryształami, liczenie, funkcja alarmowa.
Specyfikacja
| Model | HS-ES801 |
| Pojemność śruby: | M2*6/5000PCS |
| Wydajność: | 60-90 sztuk/min |
| Prędkość podawania śruby: | 00,5 sztuk/sztukę (standardowa śrubka) |
| Rodzaj karmienia: | Dmuchanie |
| Długość podawania: | 1-4 metry |
| Zasilanie: | AC220V 50HZ |
| Moc: | 40 W |
| Ciśnienie robocze: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Poziom: | Aplikacja 10KG |
| Wymiar: | 400*250*190 mm |
| Hałas | Niższe 65 |