| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SL5331 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
Desktop Automatyczny 4-osiowy podwójny platformy Y
Wprowadzenie
Wykorzystując tę maszynę do zamykania śrub realizuje automatyczne przenoszenie, zaciskanie i testowanie śrub za pomocą różnych elementów elektrycznych i pneumatycznych.
Za pomocą sprzętu w celu zmniejszenia liczby instrukcji i zmniejszenia złych czynników spowodowanych błędną obsługą ręczną.
Cechy
1, Łatwa i prosta obsługa biurowa, może łączyć się z obsługą linii produkcyjnej, wygodne produkty zastępcze.
2, oś Y może zgodnie z potrzebą dokonać podwójnej lokalizacji (podwójna oś Y), operator może zmieniać produkty w górę i w dół.
3, To urządzenie jest głównie stosowane do blokowania śrub wielkości od M1-M5.
4, Wsparcie wprowadzania dokumentów CAD.
5, ta automatyczna maszyna do podawania śruby dostępna w podobnych rozmiarach długość śruby wynosi ±5 mm.
Specyfikacja
| Model | HS-SL5331 |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz,znacznik Meanwell |
| Zakres pracy X/Y1/Y2/Z | 500/300/300/100 mm |
| Prędkość XYZ | Max XY:600mm/s,Z:300mm/s |
| Platforma Y | 190*150 mm |
| Dokładność powtarzania | 00,02 mm |
| Silnik | Silnik krokówkowy (marka Shinano Kenshi) |
| System napędowy | Blet czasowy dla śruby osi X/Y, Z |
| Dokumenty uzupełniające | CAD, CorelDRAW |
| Pojemność ładowania | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Przewodnik liniowy | HIWIN (znacznik tajwański) |
| Przełącznik fotoelektryczny | (marka niemiecka) |
| Włókno | AirTAC |
| Odpowiednie śruby | M1 - M5 |
| Rozmiar maszyny | 720*685*597 mm |
| Waga brutto | 75 kg |