| Nazwa marki: | HSTECH |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 10 szt./miesiąc |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Odległość Przesuwu Osi | 300×250×200 mm |
| Rozmiar Blokowanego Produktu | 240×250 mm |
| Metoda Napędu | Silnik Servo |
| Dokładność Pozycjonowania | ±0.03 mm |
| Metoda Podawania Śrub | Typ ssący (lub typ nadmuchu powietrza) |
| Czas Blokowania | 1.5-3 sekundy |
| Napięcie Zasilania | AC220V |
| Moc | 1200W |
| Zasilanie Sprężonym Powietrzem | 0.4-0.6 MPA |
| Waga Całkowita | 200 KG |
| Ilość Wkrętarek Elektrycznych | 1 |