|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-505 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
Maszyna do mocowania śruby sterowana ekranem dotykowym dla szybkich i dokładnych ustawień
Cechy
1Wysoka wydajność dostaw: prędkość cięcia może osiągnąć 60 razy na minutę, nadaje się do produkcji na dużą skalę, oszczędzając pracę i koszty.
2. Dobra stabilność: śrubę wysyłano jedną po drugiej, eliminując zakłócanie materiału.
3. Z jedną ręką operacji, po prostu naciśnij, aby zakończyć śruby zablokowania i płatności, oszczędzając czas na odzyskanie materiału i płatności.
3. Z jedną ręką można łatwo zablokować śruby i dokonać płatności za pomocą delikatnego naciśnięcia, oszczędzając czas na wyciągnięcie i umieszczenie śrub;
4Łatwe w obsłudze: nie wymaga profesjonalnego szkolenia, początkujący mogą biegle pracować, a długotrwała obsługa nie będzie męcząca;
5Elastyczny i przenośny: podajnik może być umieszczony w dowolnej pozycji wymagającej śrub i może być używany na stole lub poza nim.
6Ekran dotykowy: bezpośredni kontakt z ustawieniami sterowania ekranem, wygodny i szybki.
Zastosowanie
1. nadaje się do różnych rodzajów śrub, a całkowita długość śrub powinna być większa niż 1,5 razy średnica maticy;
2. nadaje się do głębokiego zamykania śrubą, głębokości mniejszej niż 100 mm, śrub M1-M5.
3. Nadaje się do produkcji elektroniki cyfrowej, małych urządzeń gospodarstwa domowego, przełączników zasilania, lamp, diod LED, zabawek, głośników, małych wentylatorów, VR, sprzętu i innych produktów.
Specyfikacja
| Model | HS-505 |
| Pojemność śruby: | M3*10/3000PCS |
| Wydajność: | 50-80 sztuk/min |
| Prędkość podawania śruby: | 00,5 sztuk/sztukę (standardowa śrubka) |
| Rodzaj karmienia: | Dmuchanie |
| Długość podawania: | 1-4 metry |
| Zasilanie: | AC220V 50HZ |
| Moc: | 40 W |
| Ciśnienie robocze: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Poziom: | Aplikacja 11KG |
| Wymiar: | 370*220*280 mm |
| Hałas | Niższe 65 |
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()