|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-505 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
Ręczna maszyna do zaciskania śrub z automatycznym systemem karmienia śrubą
Zastosowanie
Stosowany do wszystkich rodzajów produktów elektronicznych, takich jak zabawki, telefony komórkowe, telefony, kalkulatory, nawigacja, kamera rozdzielcza, audio, wideo i inne produkty.
Cechy
1Wysoka wydajność dostaw: Prędkość materiału do 60 w minutę, odpowiednia do masowej produkcji, oszczędność pracy, oszczędność kosztów.
2Dobra stabilność: śrubka jeden do jednego, wyeliminuj utknęły materiał, nawet jeśli zły doprowadzi do zaćmienia materiału, nie-profesjonalny personel może szybko rozwiązać problem.
3Wystarczy tylko jedna ręka, a zamknięcie śruby i płatność można zakończyć delikatną prasą, oszczędzając czas na wyjmowanie i wkładanie śrub.
4Łatwe w obsłudze - bez profesjonalnego szkolenia, początkujący może być biegły w obsłudze, długotrwała obsługa nie będzie zmęczona.
5Elastyczność i przenośność - podkładka powietrza może być umieszczona w dowolnej pozycji, w której potrzebne są śruby.
6.Dotknij ekran:Bezpośrednie sterowanie ekranem dotykowym Ustawienia, wygodne i szybkie.
Specyfikacja
| Model | HS-505 |
| Pojemność śruby: | M3*10/3000PCS |
| Wydajność: | 50-80 sztuk/min |
| Prędkość podawania śruby: | 00,5 sztuk/sztukę (standardowa śrubka) |
| Rodzaj karmienia: | Dmuchanie |
| Długość podawania: | 1-4 metry |
| Zasilanie: | AC220V 50HZ |
| Moc: | 40 W |
| Ciśnienie robocze: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Poziom: | Aplikacja 11KG |
| Wymiar: | 370*220*280 mm |
| Hałas | Niższe 65 |
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()