| Nazwa marki: | KIC |
| Numer modelu: | X5 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
Profilator termiczny KIC2000 Tester temperatury typu K 6 kanałów 9 kanałów
Cechy
1, częstotliwość odbioru transmisji: 433.92MHz
2, Pełny oryginalny pakiet, z oryginalnymi parami cieplnymi, osłoną ochronną, oprogramowaniem itp.
3, Wsparcie techniczne i gwarancja z USA
4Optymalizacja procesów termicznych w celu zmniejszenia zużycia energii
5, Standardowe oprogramowanie do wykresów SPC obejmuje CpK, pomaga ujawniać zmiany w profilu w czasie
6Standardowe nakładanie profili, pokazują inny proces.
7, Solidny i kompaktowy sprzęt z roczną gwarancją
8, 9 i 12 kanałów (połączenia TC standardowego typu K)
Specyfikacje
| Dokładność | ±1,2°C |
| Rozstrzygnięcie | Zmienna od 0,3 do 0,1°C |
| Wewnętrzna temperatura pracy | 0°C do 105°C |
| Kompatybilność termoparów | Typ K, 9 lub 12 TC |
| Zakres temperatury | -150°C do 1050°C |
| Zdolności komputerowe | PC |
| Wymagania energetyczne | 9V bateria alkaliczna |
| Odbiornik cieplny | 4330,92 MHz |
| Wymiary | Szczegółowe specyfikacje znajdują się w poniższej tabeli tolerancji temperatur. |
![]()