| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-505 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Wkrętak elektryczny z uchwytem śrubowym do elektronicznej linii montażowej
Aplikacja:
Ma zastosowanie do wszystkich rodzajów produktów elektronicznych, takich jak zabawki, telefony komórkowe, telefony, kalkulatory, nawigacje, kamery samochodowe, urządzenia audio, wideo i inne produkty do dokręcania śrub.
Cechy:
Specyfikacja:
| Model | HS-505 |
| Pojemność śruby: | M3*10/3000szt |
| Efektywność: | 50-80szt/min |
| Prędkość podawania ślimaka: | 0,5 s/szt. (śruba standardowa) |
| Rodzaj karmienia: | Dmuchanie |
| Długość karmienia: | 1-4 metry |
| Zasilanie: | AC220 V 50 Hz |
| Moc: | 40W |
| Ciśnienie robocze: | 0,4Mpa-0,6Mpa |
| Waga: | Aplikacja 11 kg |
| Wymiar: | 370*220*280mm |
| Hałas | Dolna 65 |
Zdjęcia szczegółów ręcznej maszyny do dokręcania śrub
![]()
![]()
![]()
![]()