| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SL5331 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-SL5331 |
|---|---|
| Nazwa produktu | 4-osiowa automatyczna maszyna do blokowania śrub |
| Zakres ruchu (X/Y1/Y2/Z) | 500×300×300×100mm |
| Prędkość osi X/Y1/Y2 | Silnik z zamkniętą pętlą: 1-800 mm/s |
| Prędkość osi Z | Silnik z zamkniętą pętlą: 1-300 mm/s |
| Maksymalne obciążenie osi X/Y1/Y2 | Silnik z zamkniętą pętlą: 5 KG |
| Maksymalne obciążenie osi Z | Silnik z zamkniętą pętlą: 3 KG |
| Zasilanie | AC 110 V/220 V, 50/60 Hz |
| Powtórz dokładność | ±0,02 mm |
| Wsparcie dokumentów | CAD CorelDraw |
| Odpowiednie śruby | M1-M6 |
| Wymiary maszyny | 746×585×800mm |
| Masa maszyny | 65 kg |