| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SL331A |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
3 Axis CAD,CorelDRAW Air Blowing Screw Lock Machine With Teach Pendant
Wprowadzenie
Ta maszyna do zamykania śruby typu powietrza jest nową maszyną do zamykania śruby z wyprzedzeniem, wykorzystuje nieprzerwane podawanie powietrza, które jestznacznie wyższa wydajność niż aspirująca maszyna śruby.
Cechy
1, podanie typu powietrza, większa wydajność.
2, Desktop i widoczna obsługa, może połączyć automatyczną linię produkcyjną.
3, wygodne i przyjazne funkcje edycji i edycji dokumentów, a także zapewniają różnorodne zaawansowane funkcje edycji, takie jak modyfikacja partii, kopiowanie szeregu, przesunięcie graficzne, powiększanie graficzne,automatyczne zaokrąglanie, itp.
4, nadaje się do śrub specyfikacji M1-M5.
5, szeroko stosowane, może być stosowane w wielu branżach, takich jak produkcja elektroniczna, górna, światło LED, elektronika pojazdów, zabawki, zasilanie,
Klawisze komputera itp.
6, Wsparcie wprowadzania plików w formacie CAD, corelDRAW.
Specyfikacja
| Model | HS-SL331A |
| Nazwa produktu | Maszyna do zamykania śruby typu dmuchawy powietrza |
| Zasilanie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300/300/100 mm |
| Prędkość XYZ | Oś X/Y: 1-600 mm/s, oś Z: 300 mm/s |
| Platforma Y | 190*150 mm |
| Dokładność powtarzania | 00,02 mm |
| Silnik | Silnik pętli zamkniętej osi X/Y, silnik stopniowy osi Z |
| System napędowy | Blet czasowy dla śruby osi X/Y, Z |
| Dokumenty uzupełniające | CAD, CorelDRAW |
| Pojemność ładowania | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Przewodnik liniowy | HIWIN (znacznik tajwański) |
| Przełącznik fotoelektryczny | (marka niemiecka) |
| Włókno | AirTAC |
| Odpowiednie śruby | M1 - M5 |
| Rozmiar maszyny | 520*585*645 mm |
| Waga brutto | 55 kg |