| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-PF-PUR30CC |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów tygodniowo |
Piezoelektryczny sterownik zaworu odrzutowego dla zaworu odrzutowego PUR HS-PF-PUR30CC-A/B
Zasada i kontrola
300Wynik:
1Zawór wtrysku PUR składa się z modułu grzewczego bębnowego, modułu pokrycia ciśnieniowego, modułu grzewczego dyszy, modułu przepływu, modułu nadwozia zaworu i modułu rozpraszania ciepła.
2Moduł ogrzewania beczki przenosi beczkę, a także jednoetapowe ogrzewanie o regulowanej temperaturze.
3Moduł pokrywy pod ciśnieniem uszczelnia i poddaje ciśnieniu bęben i kontroluje ciśnienie wyjściowe za pośrednictwem kontrolera.
4Moduł rozpraszania ciepła rozprasza ciepło i zmniejsza hałas z nadwozia zaworu.
Kontroler zaworu odrzutowego
1Ekran dotykowy steruje piezoelektrycznym zaworem wtryskowym i systemem rozdawania, obsługuje komunikację MES, potężną, bezpieczną i niezawodną.
2Ekran dotykowy przyjmuje graficzny tryb sterowania, komponenty systemu dystrybucji i funkcja wyświetlania sterowania są wyświetlane graficznie, co jest zwięzłe i intuicyjne.
3.Urządzenie grzewcze z dyszą: dysza musi być podgrzewana do odpowiedniej temperatury przed podawaniem. Urządzenie grzewcze stosuje tryb jednoetapowego ogrzewania.
4Podgrzewanie w dysze utrzymuje stałą temperaturę żelu, aby osiągnąć najlepszą wydajność żelu, najlepszą wydajność koloidu.
Ogrzewanie dyszą i beczką
1. Dźwignia musi być podgrzewana do odpowiedniej temperatury przed podawaniem. Urządzenie grzewcze przyjmuje tryb podgrzewania w dwóch etapach.
2Podgrzewanie w dysze utrzymuje stałą temperaturę żelu, aby osiągnąć najlepszą wydajność żelu, najlepszą wydajność koloidu.
Specyfikacja
| Model | HS-PF-PUR300CC-A/B |
| Wielkość (L*W*H) | 116MM*96MM*218MM |
| Waga | Około 1,5 kg |
| Materiał bloku izolacyjnego | PEEK |
| Metoda pomiaru temperatury | PT100 |
| Temperatura ogrzewania w beczce | ≤ 160°C |
| Ciśnienie powietrza w strzykawce | 0~2,0Kpa |
| Dokładność dystrybucji kleju | > 98% |
| Minimalna szerokość linii kleju | 0.5MM |
| Zakres lepkości | 1 ~ 100000Cps |
| Prędkość strumienia | 200 punktów/sek |
| Materiał zaworu | Supertrudna stal nierdzewna |
| Materiał dyszy | Stal wolframowa |
| Napięcie grzewcze | 220 V |
| Temperatura ogrzewania siedzenia | ≤ 250°C |
| Ciśnienie powietrza zaworu | 6.0~7.0Kpa |
| Objętość rozprowadzania kleju | 0.3nl |
| Średnica największej ilości klejów | 0.4MM |
| Źródło mocy | Suche gazy sprężone |
| Zastosowany płyn | Większość klejnotów gorąco topiących, silikon, czerwony klej, żywica epoksydowa, czarny klej itp. |
Obszar zastosowania
SMT/FPC/PCB,Zgromadzenie,zgromadzenie płaskich ekranów,opakowania półprzewodnikowe,przemysł LED,przemysł sprzętu medycznego,przemysł bielizny bez oznakowania.
![]()