| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-PF-100/200 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów tygodniowo |
Wyroby z materiału aluminiowego z silnikiem silnikowym
Zasada i kontrola
Bezkontaktowe zawory prądowe pneumatyczne
1.Szybki zawór odrzutowy to szybki zawór odrzutowy bezkontaktowy napędzany ciśnieniem pneumatycznym i sterowany przez zawór magnetyczny, przełamując tradycyjną technologię dystrybucji kontaktowej,bez konieczności przesuwania osi Z podczas pracy, ciśnienie sprężyny w jamie jest regulowane ciśnienie pneumatyczne jest używane do napędu, bezkontaktowe rozdawanie strumieniowe, wysoka precyzja, szybkie sterowanie zaworu magnetycznym,Mikrometr w drobnej skali do regulacji uderzenia, ciśnienie sprężyny w jamie jest regulowany powietrzem chłodzony sposób fizycznego chłodzenia i chłodzenia zaworu, co znacznie poprawia wydajność i żywotność zaworu.Poprawa wydajności i trwałości zaworu.
2Kompaktna konstrukcja zewnętrzna, elastyczna instalacja sprzętu, szybka konserwacja i serwis.
Specyfikacja
| Model | HS-PF-100/200 |
| Napięcie napędu | 24V |
| Minimalne napięcie powietrza napędowego | 00,6-0,8 mPa (90 Psi) |
| Ciśnienie powietrza w beczce | 0-0,4mPa (50Psi) |
| Materiał nadwozia zaworu | Aluminiowe |
| Materiał do żwirowania płynów | SUS304 |
| Zamknięcie tłoka | Materiał syntetyczny z PTFE |
| Szpilka z igłą | PEK/PTFE/PE nieobowiązkowe |
| Materiał igły | Superkarbid |
| Materiał dyszy | Superkarbid |
| Temperatura ciała | ≤ 100°C |
| Temperatura dyszy | Temperatura pomieszczenia ≈130°C |
| Wymiar | 24 × 90 × 160 mm |
| Masa ciała | 055 kg. |
| Zastosowany płyn |
Wysokiej prędkości i kontrolowane objętościowe wydzielanie szerokiej gamy płynów i klejnotów, takich jak wypełniacz dolny, klejnot UV, pasta srebrna, silikon, klejnot epoksydowy, klejnot do powlekania powierzchni,Klej do mocowania powierzchni itp.. |
Obszar zastosowania
Związanie modułu kamery, związanie jednostki sterowania czujnikami, związanie elastycznej deski, podpełnienie głównej deski, związanie bezel, związanie modułu klucza odcisku palca, związanie jednostki sterowania czujnikami,Wykorzystanie zasilania.
![]()