| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-505 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
M1-M5 0.5S/SZT. Ręczna maszyna do blokowania śrub do linii montażu elektroniki
Zastosowanie:
Dotyczy wszystkich rodzajów produktów elektronicznych, takich jak zabawki, telefony komórkowe, telefony, kalkulatory, nawigacja, kamery samochodowe, audio, wideo i inne produkty do dokręcania śrub.
Cechy:
1. Wysoka wydajność dostarczania: Prędkość materiału do 60 na minutę, odpowiednia do masowej produkcji,
oszczędność pracy, oszczędność kosztów.
2. Dobra stabilność: śruba jeden do wysłania jednego, eliminacja zablokowania materiału, nawet jeśli złe prowadzi do zacięcia materiału,
nie - profesjonalny personel może szybko rozwiązać problem.
3. Wystarczy obsługa jedną ręką, a blokowanie i płatność śrub można zakończyć za pomocą
delikatnego naciśnięcia, oszczędzając czas na branie i wkładanie śrub;
4. Łatwy w obsłudze - bez profesjonalnego szkolenia, nowicjusz może być biegły w obsłudze, długotrwała obsługa nie będzie męcząca;
5. Elastyczność i przenośność - podajnik powietrza można umieścić w dowolnym miejscu, gdzie potrzebne są śruby.
Zarówno na scenie, jak i poza nią.
6.Dotyk ekran: Bezpośrednie sterowanie ustawieniami ekranu dotykowego, wygodne i szybkie.
Specyfikacja:
| Model | HS-505 |
| Pojemność śrub: | M3*10/3000SZT. |
| Wydajność: | 50-80 szt./min |
| Prędkość podawania śrub: | 0,5s/szt. (standardowa śruba) |
| Typ podawania: | Dmuchanie |
| Długość podawania: | 1-4 metry |
| Zasilanie: | AC220V 50HZ |
| Moc: | 40W |
| Ciśnienie robocze: | 0,4Mpa-0,6Mpa |
| Waga: | Około 11KG |
| Wymiar: | 370*220*280mm |
| Hałas | Poniżej 65 |
Szczegółowe zdjęcia ręcznej maszyny do dokręcania śrub
![]()
![]()
![]()
![]()