| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-VS800 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 sztuk miesięcznie |
CCD Vision 6 Axis Screw Locking / Fastening Machine z wyświetlaczem PC
Wprowadzenie
Automatyczna śrubokręta typu dmuchawy jest taka, że śrubę samodzielnie dmucha się na dno ustki partii przez sprężone powietrze,a partia elektryczna jest automatycznie przyciskana w dół, aby automatycznie zablokować produktWśród nich ścieżka śrutowania jest programowana i sterowana przez oprogramowanie ekranu dotykowego, a pneumatyczny system podawania śruby działa razem.stabilność, i wysokiej wydajności.
Specyfikacja
| Model | HS-VS800 |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do mocowania śrub CCD |
| Zasilanie | AC380V |
| Oś robocza | 6 osi |
| Zakres średnicy śruby | 00,8-2,0 mm |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Silnik | Silnik serwowy Panasonic |
| Wskazówka liniowa/kręg | Moduł KK marki HIWIN |
| Karta sterująca | Karta sterowania wysokiej wydajności marki LEADSHINE |
| Skrętarz | Vauguard |
| Kamera | Niemiecka kamera przemysłowa marki BASLER |
| Lensy | Wysokiej rozdzielczości obiektyw o wysokiej wydajności |
| Źródło światła | Przemysłowe źródło LED |
| Generator próżniowy | AIRTEC |
| Wyrób | NSRI z Japonii |
| Części optoelektroniczne | Schneider / Omron |
| Rozmiar maszyny | 930*780*1700 mm |
| Waga brutto | 350 kg |
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()