| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SL331A |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
Maszyna do wkręcania śrub z pojedynczą głowicą, widoczna obsługa na biurku, maszyna do blokowania śrub z nadmuchem powietrza
Wprowadzenie
Ta maszyna do wkręcania śrub z nadmuchem powietrza to nowo opracowana maszyna do blokowania śrub, wykorzystuje ona nieprzerwane podawanie powietrzem, co jest o wiele bardziej wydajne niż maszyna do blokowania śrub z zasysaniem.
Cechy
1, Podawanie powietrzem, większa wydajność.
2, Obsługa na biurku i widoczna, możliwość podłączenia do automatycznej linii produkcyjnej.
3, Wygodne i przyjazne funkcje nauki i edycji dokumentów oraz zapewnienie wielu zaawansowanych funkcji edycji, takich jak modyfikacja wsadowa, kopiowanie tablicowe, przesuwanie grafiki, powiększanie grafiki, automatyczne zaokrąglanie itp.
4, Odpowiednia dla śrub o specyfikacji M1-M5.
5, Szerokie zastosowanie, może być używana w wielu branżach, takich jak produkcja elektroniki, topy, oświetlenie LED, elektronika samochodowa, zabawki, zasilacze, klawiatury PC itp.
6, Obsługa importu plików w formacie CAD, CorelDRAW.
Specyfikacja
| Model | HS-SL331A |
| Nazwa produktu | Maszyna do blokowania śrub z nadmuchem powietrza |
| Zasilanie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 300/300/100mm |
| Prędkość XYZ | Oś X/Y: 1-600mm/s, oś Z: 300mm/s |
| Platforma Y | 190*150mm |
| Powtarzalność | 0.02mm |
| Silnik | Silnik z pętlą zamkniętą osi X/Y, silnik krokowy osi Z |
| System napędowy | Pasek rozrządu dla osi X/Y, śruba osi Z |
| Obsługa dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Udźwig | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Prowadnica liniowa | HIWIN (marka tajwańska) |
| Przełącznik fotoelektryczny | (marka niemiecka) |
| Cylinder | AirTAC |
| Odpowiednie śruby | M1 - M5 |
| Rozmiar maszyny | 520*585*645mm |
| Waga brutto | 55kg |