| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SL5331 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
Desktopowa 4-osiowa maszyna do blokowania/mocowania śrub z dokładnością ±5mm
Wprowadzenie
Użycie tej maszyny do blokowania śrub pozwala na automatyczne podawanie, dokręcanie i testowanie śrub za pomocą różnych komponentów elektrycznych i pneumatycznych.
Dzięki zastosowaniu urządzenia zmniejsza się liczbę operacji manualnych i ogranicza się negatywne czynniki spowodowane błędami ludzkimi. To urządzenie jest typowym, dostosowanym do potrzeb klienta urządzeniem automatyzacji.
Cechy
1, Łatwa i prosta obsługa na biurku, możliwość połączenia z linią produkcyjną, wygodna wymiana produktów.
2, Oś Y może, w zależności od potrzeb, mieć podwójną lokalizację (podwójna oś Y), operator może naprzemiennie ładować i rozładowywać produkty.
3, To urządzenie jest przeznaczone głównie do blokowania śrub w rozmiarach od M1 do M5.
4, Obsługa importu dokumentów CAD.
5, Ta automatyczna maszyna do podawania śrub jest dostępna dla śrub o podobnej długości z tolerancją ±5 mm.
Specyfikacja
| Model | HS-SL5331 |
| Napięcie | AC110V/220V,50/60Hz, marka Meanwell |
| Zakres roboczy X/Y1/Y2/Z | 500/300/300/100mm |
| Prędkość XYZ | Maks. XY: 600mm/s, Z: 300mm/s |
| Platforma Y | 190*150mm |
| Powtarzalność | 0.02mm |
| Silnik | Silnik krokowy (marka Shinano Kenshi) |
| System napędowy | Pasek rozrządu dla osi X/Y, śruba osi Z |
| Obsługa dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Udźwig | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Prowadnica liniowa | HIWIN (marka Tajwan) |
| Przełącznik fotoelektryczny | (marka Niemcy) |
| Cylinder | AirTAC |
| Odpowiednie śruby | M1 - M5 |
| Rozmiar maszyny | 720*685*597mm |
| Waga brutto | 75kg |