|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-505 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
Automatyczny system karmienia śrubą ręczna maszyna do zaciskania śrub
Cechy
1Wysoka wydajność dostaw:Szybkość materiału do 60 w minutie, nadająca się do produkcji seryjnej,
Oszczędność pracy, oszczędności.
2Dobra stabilność: śruby jeden do jednego, eliminują utknęły materiał, nawet jeśli złe doprowadzić do tłoczenia materiału,
Nie-profesjonalni pracownicy mogą szybko rozwiązać problem.
3Wystarczy jedna ręczna operacja, a zamykanie śrubą i płatność mogą być zakończone za pomocą
delikatne tłoczenie, oszczędzające czas wyjmowania i wkładania śrub;
4. Łatwe w obsłudze - bez profesjonalnego szkolenia, początkujący może być biegły w obsłudze, długotrwała obsługa nie będzie zmęczona;
5Elastyczność i przenośność - podajnik powietrza może być umieszczony w dowolnej pozycji, w której potrzebne są śruby.
Zarówno na scenie, jak i poza nią.
6.Dotknij ekran:Bezpośrednie sterowanie ekranem dotykowym Ustawienia, wygodne i szybkie.
Zastosowanie
1. nadaje się do różnych rodzajów śrub, całkowita długość śrub powinna być większa niż 1,5 razy średnica maticy;
2. nadaje się do głębokiego zamykania śrubą, głębokości mniejszej niż 100 mm, śrub M1-M5.
3. Nadaje się do produkcji elektroniki cyfrowej, małych urządzeń gospodarstwa domowego, przełączników zasilania, lamp, diod LED, zabawek, głośników, małych wentylatorów, VR, sprzętu i innych produktów.
Specyfikacja
| Model | HS-505 |
| Pojemność śruby: | M3*10/3000PCS |
| Wydajność: | 50-80 sztuk/min |
| Prędkość podawania śruby: | 00,5 sztuk/sztukę (standardowa śrubka) |
| Rodzaj karmienia: | Dmuchanie |
| Długość podawania: | 1-4 metry |
| Zasilanie: | AC220V 50HZ |
| Moc: | 40 W |
| Ciśnienie robocze: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Poziom: | Aplikacja 11KG |
| Wymiar: | 370*220*280 mm |
| Hałas | Niższe 65 |
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()