| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-VS400 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do rozprowadzania kleju wizualnego |
| Model | HS-VS400 |
| Wysokość przekładni | 920±20 mm |
| Rozmiar stołu | 300 × 400 mm |
| Tabela Ilość | Pojedynczy lub podwójny stół (konfiguracyjny dla klienta) |
| Zestaw | Zindywidualizowane |
| Rozstrzygnięcie CCD | 20,5 μm |
| Maksymalna prędkość | 1000 mm/min |
| Zakres lepkości kleju | ≤ 5000 LPS |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Dokładność rozpoznawania | ±0,0125 mil |
| Zasilanie | AC220/110V, 500W |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,7Mpa |
| Zbiornik kleju | 10 l, ręczne mieszanie |
| Źródło światła | Światło LED |
| Dostosowanie przewodnika liniowego | Inteligentna regulacja |
| Tryb programowania | Nauka podręczna |
| Oprogramowanie | Windows + oprogramowanie do dystrybucji |
| Metoda opryskiwania | Automatyczne |
| Całkowita moc | 20,6 kW |
| Korpus maszyny | Pozostałe |
| Maszyna | 600 kg |
| Wymiar maszyny | 1060×1200×1700 mm |