|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D441 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
To...automatyczna maszyna do wydawania klejujest zaprojektowany do dokładnego, stabilnego i powtarzalnego stosowania klejnotów w produkcji elektroniki, montażu SMT, produkcji diod LED, powłoki PCB i ogólnych procesach łączenia przemysłowego.
Wyposażone wSystem sterowania PLC,wysokiej dokładności ruch XYZ, orazprogramowalne ścieżki podawania, ten dyspenser kleju dla pulpitu zapewnia stałą objętość kleju, minimalne odpady i wysoką wydajność produkcji.
WspieraMieszanie kleju AB, płynne kleje, żele i pasty, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla producentów poszukującychautomatyka precyzyjnego rozdawania kleju.
Wspiera wiele trybów podawania:
Wykorzystuje jedenmaszyna do rozdawania kleju do biurka.
Jedna maszyna dla wielu materiałów poprawa wykorzystania sprzętu i ROI.
Krytyczne dlawysokiej precyzji,aplikacji.
| Model | HS-D441 |
|---|---|
| Zasilanie | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Wskaźnik mieszania kleju | 11-10:1/Kustomowalne |
| Szybkość dystrybucji | 10-150g/5s ((na podstawie stosunku kleju 1:1) |
| Dokładność podawania | Ilość kleju ± 1%, Odsetek kleju ± 1% |
| Zakres pracy X/Y/Z | 400*400*100mm ((oś Z może być obracana) |
| Prędkość XYZ | Maksymalnie 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy + pas czasowniczy |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Wzorzec | Linie, koła, łuki, ciągłe ścieżki, 3D interpolacja liniowa |
| Dokładność gotowania | ilość ± 1%, stosunek: ± 1% |
| Programowanie | Wskazówka |
| Kontrola | PLC |
| Funkcja zabezpieczająca przed wyciekiem | Zawór z urządzeniem próżniowym |
| Wsparcie dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Waga | 30 kg |
| Wymiar ((L*W*H) | 48*64*60CM |