|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331-AB |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./Miesiąc |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | HS-D331-AB |
| Zakres pracy (X/Y/Z) | 300 × 300 × 100 mm |
| Prędkość XYZ | Maks. 300 mm/s |
| AB Wskaźnik mieszania kleju | 10:1 lub dostosowany |
| System napędowy | Silnik stopniowy + pas czasowniczy |
| Powtarzalność | ± 0,01 mm |
| Dokładność gotowania | Ilość ±1%, stosunek ±1% |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Programowanie | Wisiorek nauczyciel |
| System sterowania | Karta zarządu |
| Temperatura pracy | 10-40°C |
| Waga | 45 kg |
| Wymiary (L × W × H) | 510 × 620 × 610 mm |
| Zasilanie | AC 110-220V, 50/60Hz, 300W |