| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331AB |
| MOQ: | 1 pc |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100pcs per week |
Wszechstronna maszyna do dystrybucji kleju z armaturami i kontrolą ogrzewania
Specyfikacja
| Pozycja | SPEC |
| Wskaźnik mieszania kleju | 11-10:1/Kustomowalne |
| Szybkość dystrybucji | 10-150g/5s ((na podstawie stosunku kleju 1:1) |
| Dokładność podawania | Ilość kleju ± 1%, Odsetek kleju ± 1% |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100mm ((oś Z może być obracana) |
| Prędkość XYZ | Maksymalnie 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy + pas czasowniczy |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Wzorzec | Linie, koła, łuki, ciągłe ścieżki, 3D interpolacja liniowa |
| Dokładność gotowania | ilość ± 1%, stosunek: ± 1% |
| Metoda działania | Auto. |
| Programowanie | Wskazówka |
| Kontrola | Karta zarządu |
| Funkcja zabezpieczająca przed wyciekiem | Zawór z urządzeniem próżniowym |
| Waga | 65 kg |
| Wymiar ((L*W*H) | 716*585*645 mm |
| Zasilanie | 220V 50-60Hz 350W |
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()
O nas
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd. (HSTECH) specjalizuje się w produkcji kompleksowej gamy urządzeń do obsługi płyt SMT, w tym ładowarek, rozładunków, buforów, przenośników,i różnych innych rozwiązań dostosowanych do potrzeb przemysłowychJako przedsiębiorstwo o wysokiej technologii z własnością intelektualną, nasza firma koncentruje się na badaniach, rozwoju, produkcji,urządzenia do obsługi tablic sprzedaży specjalnie zaprojektowane do linii produkcyjnych SMT/THT.
Nasz zespół może pochwalić się wykwalifikowanymi technikami i doświadczonymi specjalistami ds. sprzedaży, którzy wykorzystują zaawansowane technologie, aby zapewnić naszym cenionym klientom wydajne i niezawodne rozwiązania w zakresie obsługi płyt.Nasz zespół inżynierów, z rozległą wiedzą branżową, pozostaje na bieżąco z najnowszymi trendami inteligentnych fabryk, stale doskonaląc nasze produkty i technologię, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku.Dedykujemy się opracowywaniu bardziej zautomatyzowanych i ekonomicznie opłacalnych rozwiązań, oferując jednocześnie dostosowane usługi OEM, które dokładnie odpowiadają wyjątkowym wymaganiom naszych klientów.