| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-VS400 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
System szybkiej identyfikacji wizualnej 3Axis
Cechy
| Nazwa produktu | Maszyna do rozprowadzania kleju wizualnego |
| Model | HS-VS400 |
| Wysokość przekładni | 920±20 mm |
| Wielkość stołu | 300*400 mm |
| Tabela qty | stolik pojedynczy lub podwójny |
| Zestaw | niestandardowe |
| Rozdzielczość CCD | 20,5 μm |
| Maksymalna prędkość | 1000 mm/min |
| Zakres lepkości kleju | ≤ 5000LPS |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Dokładność rozpoznawania | ±0,0125 mil |
| Zasilanie | AC220/110V,500W |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,7Mpa |
| Zbiornik z klejem | 10 l, ręczne mieszanie |
| Źródło światła | Światło LED |
| Ustawienie przewodnika liniowego | Inteligentna regulacja |
| Tryb programowania | Nauka podręczna |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie do dystrybucji Windows+ |
| Metoda opryskiwania | Automatyczne |
| Całkowita moc | 20,6 kW |
| Korpus maszyny | Pozostałe |
| Masa maszyny | 600 kg |
| Wymiar maszyny | 1060x1200x1700 mm |
O produkcie
![]()
![]()
O szczegółach
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()
O nas:
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd ((HSTECH) została założona w 2012 roku przez profesjonalnego i doświadczonego inżyniera, który przez wiele lat pracował w firmie EMS, specjalizowaliśmy się w urządzeniach do obsługi PCB na początku,Następnie opracowujemy maszyny PCB i SMT.. HSTECH posiada nie tylko profesjonalny zespół techniczny ds. badań i rozwoju, ale także wychodzący i doświadczony zespół marketingowy ds. badań i rozwoju, rozwijania kierunków rozwoju produktów,aktualizuje produkty i techniki, aby sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiomW ostatnich latach zawsze wprowadzaliśmy innowacje i wykorzystaliśmy, aby tworzyć efektywne kosztowo produkty, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić koszty i pracę, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji.
HSTECH postawił sobie za cel "wysoką jakość i inteligentność", która opiera się na koncepcji " zorientowanej na jakość i zorientowanej na klienta" i łączy w sobie cechy branżowe,Inteligentna technologia przekonuje do inteligentnej fabrykiJeśli chodzi o obsługę posprzedażową, nalegamy na "odpowiedzialność", będziemy reagować od razu, gdy otrzymamy wysokiej jakości opinie, i obsługujemy naszych klientów przez cały czas.