| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460BC |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
99% Czystości Dotykowe Czyszczenie Powierzchni PCB - Odkurzacz do Linii SMT
Wprowadzenie:
To urządzenie służy jako pośrednik między podajnikiem PCB a drukarką sitodrukową, wykorzystując szczotkę i wałek z naklejkami do usuwania kurzu i elektryczności statycznej z powierzchni PCB.
Cechy:
Specyfikacja:
| Model | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
| Wymiar PCB | (50*50)~(350*250) | (50*50)~(460*330) | (50*50)~(530*390) | (50*50)~(530*460) |
| Wymiar maszyny | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Waga | 80kg | 90kg | 100kg | 110kg |
| Grubość PCB | 0.4~5mm |
| Zasilanie | AC100~230V, jednofazowe, 300A |
| Dopływ powietrza | 0.4~0.6Mpa |
| Szczotka czyszcząca | góra 2 szt. |
| Wałek z naklejkami | góra 1 szt. |
| Szczotka | ESD, szczotka wysokiej precyzji |
| Jeśli z kolektorem pyłu | Tak |
| Prędkość transportu | 0~9m/min, regulowana |
| Wysokość transportu | standardowa 900±20mm |
| Kierunek | L do P lub P do L, opcjonalny |
| Czas cyklu | Około 8s |
Szczegóły produktu:
![]()
![]()
![]()
![]()