| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460BC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Antystatyczna szczotka spiralna o ultra wysokiej prędkości, specjalnie przeznaczona do czyszczenia powierzchni PCB w druku SMT
Wprowadzenie
Maszyna ta jest używana pomiędzy podajnikiem PCB a drukarką sitodrukową, z użyciem szczotki i wałka samoprzylepnego do czyszczenia kurzu i elektryczności statycznej z powierzchni PCB.
Specyfikacja
| Model | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
| Wymiary PCB | (50*50)~(350*250) | (50*50)~(460*330) | (50*50)~(530*390) | (50*50)~(530*460) |
| Wymiary maszyny | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Waga | 80kg | 90kg | 100kg | 110kg |
| Grubość PCB | 0.4~5mm |
| Zasilanie | AC100~230V, jednofazowe, 300A |
| Dopływ powietrza | 0.4~0.6Mpa |
| Szczotki czyszczące | górne 2 szt. |
| Wałek samoprzylepny | górna 1 szt. |
| Szczotka | ESD, szczotka o wysokiej precyzji |
| Z kolektorem pyłu | Tak |
| Prędkość transportu | 0~9m/min, regulowana |
| Wysokość transportu | standardowa 900±20mm |
| Kierunek | L do P lub P do L, opcjonalnie |
| Czas cyklu | Około 8s |
Cechy
1, Antystatyczna szczotka spiralna o ultra wysokiej prędkości, metoda czyszczenia z odsysaniem próżniowym.
2, Specjalnie przeznaczona do druku SMT, montaż przed i po włożeniu płyty PCB AI z tyłu w celu oczyszczenia z ciał obcych.
3, Wyposażona w funkcję eliminacji statycznej, całkowicie eliminuje zakłócenia elektrostatyczne.
4, Metoda czyszczenia dotykowego, czystość powyżej 99%.
5, Zaprojektowana do czyszczenia wałka w celu zapewnienia wydajnego, stabilnego i trwałego efektu czyszczenia.
6, Konstrukcja mechaniczna z wysuwanymi częściami, konserwacja jest prosta.
7, Wyświetlacz interfejsu w języku angielskim i chińskim, obsługa interfejsu wygodna i prosta.
![]()
![]()
![]()
O pakowaniu
![]()
![]()
![]()