| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-VS400 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Automatyczne CCD pozycjonowanie podwójny stół 3-osiowy wizualny glut rozdający maszyna
Wprowadzenie produktu
1- Wyposażony w inteligentny system szybkiego rozpoznawania wizualnego.
2.Przyjazne dla operatora, ponieważ kamera identyfikuje orientację produktu niezależnie od kąta.
3.Używa systemu Windows XP do intuicyjnej obsługi i uczenia się.
4.Hardware-kontroli glue rozdawania dla szybkości i precyzji.
5.Rozmaite do dystrybucji różnych produktów, w tym elektroniki, diod LED, zabawek, półprzewodników, głośników i urządzeń bezpieczeństwa.
Specyfikacja maszyny
| Nazwa produktu | Maszyna do rozprowadzania kleju wizualnego |
| Model | HS-VS400 |
| Wysokość przekładni | 920±20 mm |
| Wielkość stołu | 300*400 mm |
| Tabela qty | stolik pojedynczy lub podwójny |
| Zestaw | niestandardowe |
| Rozdzielczość CCD | 20,5 μm |
| Maksymalna prędkość | 1000 mm/min |
| Zakres lepkości kleju | ≤ 5000LPS |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Dokładność rozpoznawania | ±0,0125 mil |
| Zasilanie | AC220/110V,500W |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,7Mpa |
| Zbiornik z klejem | 10 l, ręczne mieszanie |
| Źródło światła | Światło LED |
| Ustawienie przewodnika liniowego | Inteligentna regulacja |
| Tryb programowania | Nauka podręczna |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie do dystrybucji Windows+ |
| Metoda opryskiwania | Automatyczne |
| Całkowita moc | 20,6 kW |
| Korpus maszyny | Pozostałe |
| Masa maszyny | 600 kg |
| Wymiar maszyny | 1060x1200x1700 mm |
O produkcie
![]()
O szczegółach
![]()
O opakowaniach
![]()