| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CC300 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Platformy napędowe osi X, Y, Z Wysokiej prędkości Wysoka niezawodność Wysoka stabilność 3Axis Selective Coating Machine
1. Precyzyjna śrubka kulkowa i silnik serwo Fuji napęd oś X, Y, Z.
2Pozwala na selektywną powłokę dla różnych PCB.
3Wspiera proste, okrągłe, łukowe powłoki i wzory rozdawania.
4Wyeliminuje cienie sprayu, zapewniając równomierne pokrycie krawędzi.
5Wysoka dokładność ± 0,02 mm.
6Funkcje szybkiej, niezawodnej i stabilnej transmisji i sterowania.
7.Automatyczny system 2- zaworu przełącza pomiędzy rozpyleniem i powłoką w przypadku procesów PCB o gęstej powierzchni.
8Zawiera inteligentną automatyczną regulację szerokości (w oparciu o wejście szerokości pokładu).
| Nazwa produktu | Selektywne urządzenie do powlekania zgodnego z normą |
| Model | HS-CC300 |
| Wysokość przekładni | 920±20 mm |
| Szerokość przenośnika | 50-450 mm/lub na zamówienie |
| Przekaz | L do R lub R do L |
| Wysokość części | w górę i w dół maks. 100 mm |
| Wielkość krawędzi płyty PCB | ≥ 5 mm |
| Prędkość transportu | 0-12000mm/min |
| Prędkość napędu 3 osi | 800 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programy przechowywania | do 1000 |
| Zasilanie | AC220/110V |
| Ciśnienie powietrza | 4-kgf/cm2 |
| Zbiornik z klejem | 10 l, ręczne mieszanie |
| Tryb sterowania | Karta sterowania przemysłowego PC+Motion |
| Ustawienie przewodnika liniowego | Inteligentna regulacja |
| Tryb programowania | Nauka podręczna |
| Port łączności | SMEMA |
| Źródło światła | Samodzielne źródło światła |
| Źródło światła wykrywającego | Samodzielne urządzenia |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie Windows + powłoka |
| Silnik napędowy | Silnik stopniowy ((2 sztuk) |
| Tryb jazdy na trzech ośach | Silnik serwo + moduł sterowania śrubokrętem + Cylinder elektryczny |
| Liczba zaworów gumowych | 1 zawór rozpylający + 1 zawór rozdający |
| Szerokość rozpylania | 3-20 mm |
| Metoda opryskiwania | Automatyczne |
| Całkowita moc | 20,6 kW |
| Korpus maszyny | Pozostałe |
| Masa maszyny | 600 kg |
| Wymiar maszyny | 1060x1200x1700 mm |
O produkcie
![]()
O szczegółach
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()