| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-700 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Zasilanie | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 2600W |
| Pojemność ogrzewania | Górne ogrzewanie 1200W (maksymalnie), dolne ogrzewanie 1200W (maksymalnie) |
| Komponenty elektryczne | Silnik napędowy + inteligentny regulator temperatury + kolorowy ekran dotykowy |
| Kontrola temperatury | Wysokiej precyzji czujnik K + sterowanie pętlą zamkniętą + niezależny regulator temperatury (dokładność ± 1 °C) |
| Czujnik | 1 sztukę |
| Metoda pozycjonowania | Wsparcie PCB w kształcie litery V + zewnętrzne urządzenie uniwersalne + światło laserowe do centralnego i pozycjonowania |
| Ogólne wymiary | L450 mm × W470 mm × H670 mm |
| Zakres rozmiarów PCB | Maksymalnie 140 mm × 160 mm, Min 5 mm × 5 mm |
| Zakres wielkości BGA | Maksymalnie 50 mm × 50 mm, Min 1 mm × 1 mm |
| Grubość PCB | 0.3 - 5 mm |
| Zwiększona dokładność | ± 0,01 mm |
| Maszyna | 30 kg |
| Maksymalna masa odłamka | 150 g |
| Tryby pracy | Pięć trybów: Półautomatyczny / Ręczny / Usunięcie / Montowanie / Spawanie |
| Wnioski | Naprawa chipów / płyty głównej telefonu |