| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-520 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Przemysłowy ekran dotykowy niezależny 3 strefy ogrzewania ręczne BGA Stacja przetwarzania z certyfikatem CE
Specyfikacja
| Manualne urządzenie do obróbki BGA | Model:HS-520 |
| Zasilanie | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 3800W |
| Wymiar ogólny | L460mm*W480mm*H500mm |
| Rozmiar PCB | Maksymalnie 300 mm*280 mm Min 10 mm*10 mm |
| Rozmiar BGA | Maksymalnie 60 mm*60 mm Min 1 mm*1 mm |
| grubość PCB | 0.3-5 mm |
| Masa maszyny | 20 kg |
| Gwarancja | 3 lata (pierwszy rok jest bezpłatny) |
| Korzystanie Naprawa | chipy / płyty głównej telefonu itp. |
Cechy
1Poziom pomyślności napraw: ponad 99%
2.Używając przemysłowego ekranu dotykowego
3.Niezależne 3 strefy ogrzewania, ogrzewanie gorącego powietrza/podgrzewanie podczerwone. (dokładność temperatury ± 2°C)
4.Z certyfikatem CE
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()