| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460-CY |
| MOQ: | 3 zestawy |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
| Model | HS-C600 / HS-C1000 |
|---|---|
| Zasilanie | AC220V lub AC110V 50/60Hz |
| Zakres rozmiarów PCB | 50 × 50 mm do 500 × 390 mm |
| Dostosowanie szerokości | Przetwarzanie ręczne za pomocą koła |
| Wskazówka PCB | Z lewej na prawo lub z prawej na lewo |
| Wysokość przekładni | 900 ± 20 mm |
| Prędkość transmisji | 0.5-20 metrów na minutę regulowane |
| Ścieżka z ustawioną stroną | Przymocowanie z przodu (nieobowiązkowe przymocowanie z tyłu) |
| Długość maszyny | 0.5M / 0.6M / 0.8M / 1M / 1.5M |
| Opcjonalne cechy | Światło, wentylator, powiększanie, pokrycie, inspekcja |