| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CVN4600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Stabilność zwiększona dzięki solidnej konstrukcji, konstrukcja modułowa, zgodność ze standardem SMEMA, przenośnik odrzutu PCB NG
Cechy
1, Dostępne tryby odrzutu, inspekcji i obejścia.
2, Konstrukcja modułowa.
3, Stabilność zwiększona dzięki solidnej konstrukcji.
4, Prowadnica boczna ze stali nierdzewnej grawerowana laserowo dla najwyższej jakości i trwałości.
5, Ergonomiczny podłokietnik.
6, Płynna i równoległa regulacja szerokości (śruba pociągowa).
7, Dostępne różne długości na życzenie.
8, Regulacja prędkości obrotowej.
9, Zgodność ze standardem SMEMA.
Specyfikacja
| Funkcja | To urządzenie zapewnia funkcję selekcji płytek OK i NG na linii produkcyjnej SMT. Może być używane, gdy wymagana jest wizualna inspekcja PCB. Płytki PCB będą nadal działać, nie przerywając normalnego przepływu płytek PCB. |
| Wysokość transportu | 910±20mm |
| Kierunek transportu | L~P lub P~L (opcjonalnie) |
| Prędkość transportu | 0,5~20 m/min lub do uzgodnienia |
| Zasilanie | AC100-230V, 50/60Hz, jednofazowe |
| Marka PLC | Mitsubishi |
| Marka czujnika | Sick |
| Marka sterownika | Meanwell |
| Pobór mocy | Maks. 100VA |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 bar |
| Zużycie powietrza | Maks. 10 l/min |
| Komunikacja | SMEMA |
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Efektywna długość PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Wymiary maszyny | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Waga | 70kg |
90kg |
![]()
Szyna transportowa
![]()
![]()
Konstrukcja podnosząca
![]()
Sterowanie elektryczne
![]()
O pakowaniu
![]()
![]()
![]()