| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-VS400 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
System operacyjny Windows XP Wizualna maszyna do dystrybucji kleju do montażu zabawek
Wprowadzenie produktu
Ta maszyna do wydawania kleju jest wyposażona w podwójny stół do efektywnej produkcji i wizualizacji procesu wydawania w celu optymalizacji szczegółów.
Cechy
1Maszyna jest wyposażona w inteligentny system szybkiego rozpoznawania wizualnego.
2Operator może swobodnie ustawić produkt, a kamera automatycznie rozpoznaje kierunek.
3System Windows XP, łatwy w nauce i obsłudze.
4Zadnie oprogramowanie precyzyjnie kontroluje stosowanie kleju, z wysoką prędkością i dokładnością.
5. Szeroko stosowane w różnych dziedzinach, takich jak produkty elektroniczne, diody LED, zabawki, półprzewodniki, głośniki, produkty bezpieczeństwa itp.
Specyfikacja maszyny
| Nazwa produktu | Maszyna do rozprowadzania kleju wizualnego |
| Model | HS-VS400 |
| Wysokość przekładni | 920±20 mm |
| Wielkość stołu | 300*400 mm |
| Tabela qty | stolik pojedynczy lub podwójny |
| Zestaw | niestandardowe |
| Rozdzielczość CCD | 20,5 μm |
| Maksymalna prędkość | 1000 mm/min |
| Zakres lepkości kleju | ≤ 5000LPS |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Dokładność rozpoznawania | ±0,0125 mil |
| Zasilanie | AC220/110V,500W |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,7Mpa |
| Zbiornik z klejem | 10 l, ręczne mieszanie |
| Źródło światła | Światło LED |
| Ustawienie przewodnika liniowego | Inteligentna regulacja |
| Tryb programowania | Nauka podręczna |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie do dystrybucji Windows+ |
| Metoda opryskiwania | Automatyczne |
| Całkowita moc | 20,6 kW |
| Korpus maszyny | Pozostałe |
| Masa maszyny | 600 kg |
| Wymiar maszyny | 1060x1200x1700 mm |
![]()
![]()