| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331AB |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
Maszyna do dystrybucji kleju dla kuli ściennej
Specyfikacja
| Pozycja | SPEC |
| Wskaźnik mieszania kleju | 11-10:1/Kustomowalne |
| Szybkość dystrybucji | 10-150g/5s ((na podstawie stosunku kleju 1:1) |
| Dokładność podawania | Ilość kleju ± 1%, Odsetek kleju ± 1% |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100mm ((oś Z może być obracana) |
| Prędkość XYZ | Maksymalnie 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy + pas czasowniczy |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Wzorzec | Linie, koła, łuki, ciągłe ścieżki, 3D interpolacja liniowa |
| Dokładność gotowania | ilość ± 1%, stosunek: ± 1% |
| Metoda działania | Auto. |
| Programowanie | Wskazówka |
| Kontrola | Karta zarządu |
| Funkcja zabezpieczająca przed wyciekiem | Zawór z urządzeniem próżniowym |
| Waga | 65 kg |
| Wymiar ((L*W*H) | 716*585*645 mm |
| Zasilanie | 220V 50-60Hz 350W |
Obwody zintegrowane, opakowania półprzewodnikowe, płyty drukowane, kolorowe ekrany LCD, komponenty elektroniczne (takie jak przekaźniki, głośniki), części elektroniczne, części samochodowe itp.Zastosowanie automatycznej maszyny do podawania w dużym stopniu w celu poprawy wydajności operacji produkcyjnych, poprawić jakość produktu, może osiągnąć niektóre ręczne podawanie nie może być zakończony proces. automatyczna maszyna do podawania w stopniu automatyzacji, może osiągnąć trzyosiowe połączenie,Inteligentna praca.