|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SZ350 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
90° Osłona bezpieczeństwa górnej strony transportera obrotowego PCB dla łatwego monitorowania sprzętu do obsługi PCB
Wprowadzenie
Ta maszyna służy do zmiany kierunku przepływu PCB w linii produkcyjnej SMT. Dostosowana do wszystkich rodzajów linii montażowych SMT, DIP lub w pełni automatycznych doków obrotowych o 90 stopni.
Cechy
1, Zmiana kierunku przepływu PCB o 90, 180, 270 stopni.
2, Wybór szyny stałej w oparciu o wymagania klienta.
3, Miękkie sterowanie przyciskiem LED, tradycyjne, ale łatwe w obsłudze.
4, Przezroczysta osłona bezpieczeństwa z góry, operator może obserwować cały proces pracy.
5, Zamknięta konstrukcja z wbudowanym ogranicznikiem momentu obrotowego zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
6, Prowadnica liniowa i śruba pociągowa Hiwin zapewniają płynny i precyzyjny obrót.
7, Minimalizacja szczeliny transferowej między przenośnikami.
8, Przepływy PCB można dostosować.
8, Płynna i równoległa regulacja szerokości (śruba pociągowa).
9, Zgodność ze standardem SMEMA.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Przenośnik obrotowy PCB |
| Wysokość transportu | 910±20mm |
| Kierunek transportu | L~P lub P~L |
| Czas cyklu | Około 5 sekund |
| Stała strona toru | Strona przednia |
| Zasilanie | AC100-230V, 50/60Hz, jednofazowe |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 bar |
| Zużycie powietrza | Maks. 10 l/min |
| Grubość PCB | Min. 0,4 mm |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Efektywna długość PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Wymiary maszyny | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Waga | 150kg | 180kg |
Zastosowanie
Przenośnik obrotowy służy do przenoszenia PCB wokół narożników w celu kontynuacji procesu. Dostępny w obrocie zgodnym z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. To urządzenie służy do przekierowywania PCB w linii produkcyjnej.
PCB jest odbierane i przenoszone na koniec szyn. Wózek przesuwa się do przodu, a następnie obraca się o 90 stopni. Wózek przesuwa się do przodu, aby wyrównać się z następnym procesem w celu dostarczenia PCB. Po przeniesieniu wózek wraca do pozycji wyjściowej, aby zażądać kolejnego PCB.
![]()
![]()
O pakowaniu
![]()
![]()
![]()
PROFIL FIRMY
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd (HSTECH) została założona w 2012 roku przez profesjonalnego i doświadczonego inżyniera, który pracował wiele lat w firmie EMS. Początkowo specjalizowaliśmy się w sprzęcie do obsługi PCB, a następnie opracowaliśmy maszynę do rozdzielania PCB i maszynę do czyszczenia SMT. HSTECH posiada nie tylko profesjonalny zespół techniczny ds. Badań i Rozwoju, ale także rozbudowany i doświadczony zespół marketingowy ds. badań i rozwoju, który rozumie kierunki rozwoju produktów, aktualizuje produkty i techniki, aby sprostać ciągłym zmianom wymagań. W ostatnich latach zawsze wprowadzaliśmy innowacje i eksplorowaliśmy, aby tworzyć opłacalne produkty, które pomagają naszym klientom oszczędzać koszty i pracę, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji.
HSTECH wyznaczył sobie cel "Wysoka jakość i Smart”, który opiera się na koncepcji "Zorientowany na jakość i zorientowany na klienta" i łączy cechy branży, dążenie do inteligentnej technologii dla inteligentnej fabryki. Jeśli chodzi o obsługę posprzedażną, nalegamy na "odpowiedzialność", zareagujemy natychmiast po otrzymaniu informacji zwrotnej dotyczącej jakości i będziemy obsługiwać naszych klientów przez cały czas.