| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-700 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-700 |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 2600W |
| Pojemność ogrzewania | Górne ogrzewanie 1200W (maksymalnie), dolne ogrzewanie 1200W (maksymalnie) |
| Kontrola temperatury | Wysokiej precyzji czujnik K + sterowanie pętli zamkniętej ±1°C |
| System lokalizacji | Wsparcie PCB w kształcie litery V + uniwersalna oprawka + centryzacja laserowa |
| Zakres rozmiarów PCB | Maksymalnie 140 mm × 160 mm / Min 5 mm × 5 mm |
| Zakres wielkości BGA | Maksymalnie 50 mm × 50 mm / Min 1 mm × 1 mm |
| Zwiększona dokładność | ± 0,01 mm |
| Maszyna | 30 kg |