| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331AB |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Max 300mm/s 4 osi AB Maszyna do rozprowadzania kleju z silnikiem stopniowym i pasem czasowym
Wprowadź
Zasada działania
1Zasada działania: sprężone powietrze jest wprowadzane do butelki kleju (strzykawki), a klejnot jest wciśnięty do rury podkładającej podłączonej do komory tłoka.komora tłoka jest wypełniona klejemKiedy tłok pcha się w dół, klej zostaje wydzielony.Ilość kleju wyciekająca jest określona przez odległość ruchu tłoka w dół, które można regulować ręcznie lub automatycznie w oprogramowaniu.
2cechy: duża prędkość, niska wrażliwość na lepkość kleju.
3Zalety: może zwiększyć szybkość podawania, poprawić środowisko podawania i poprawić jakość podawania.
Cechy
Może zastąpić pracę ręczną i zrealizować produkcję zmechanizowaną; może być obsługiwany przez jedną maszynę, prostą, wygodną, szybką i dokładną;Metoda przechowywania kart SD ułatwia zarządzanie danymi i transfer plików między maszynami; może być wyposażony w dwuczęściowy system pompowania w celu utworzenia dwupłynnej, w pełni automatycznej maszyny do rozdawania; może być wyposażony w sterowniki do rozdawania,z wyłączeniem urządzeń do produkcji węgla,; może być wyposażony w mechanizm zablokowania śrubą i skonfigurowany jako automatyczna maszyna zablokowania śrubą; może być zmodernizowany do robota online w zależności od potrzeb dla różnych zastosowań Automatyczne montaż;Duża przepustowość i duża przestrzeń przetwórcza.
Przemysł zastosowań
Elektronika, oświetlenie, motoryzacja, elektrotechnika przemysłowa, energia słoneczna fotowoltaiczna, inżynieria budowlana itp.
Specyfikacja
| Pozycja | SPEC |
| Wskaźnik mieszania kleju | 11-10:1/Kustomowalne |
| Szybkość dystrybucji | 10-150g/5s ((na podstawie stosunku kleju 1:1) |
| Dokładność podawania | Ilość kleju ± 1%, Odsetek kleju ± 1% |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100mm ((oś Z może być obracana) |
| Prędkość XYZ | Maksymalnie 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy + pas czasowniczy |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Wzorzec | Linie, koła, łuki, ciągłe ścieżki, 3D interpolacja liniowa |
| Dokładność gotowania | ilość ± 1%, stosunek: ± 1% |
| Metoda działania | Auto. |
| Programowanie | Wskazówka |
| Kontrola | Karta zarządu |
| Funkcja zabezpieczająca przed wyciekiem | Zawór z urządzeniem próżniowym |
| Waga | 65 kg |
| Wymiar ((L*W*H) | 716*585*645 mm |
| Zasilanie | 220V 50-60Hz 350W |
![]()
![]()
![]()
![]()