| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-520 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
3-strefowa stacja lutownicza BGA z ręcznym sterowaniem, z przemysłowym ekranem dotykowym i certyfikatem CE
Specyfikacja
| Ręczna stacja lutownicza BGA | Model: HS-520 |
| Zasilanie | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 3800W |
| Wymiary gabarytowe | D460mm*S480mm*W500mm |
| Rozmiar PCB | Maks. 300mm*280mm Min. 10mm*10mm |
| Rozmiar BGA | Maks. 60mm*60mm Min. 1mm*1mm |
| Grubość PCB | 0.3-5mm |
| Waga maszyny | 20KG |
| Gwarancja | 3 lata (1. rok bezpłatny) |
| Zastosowanie Naprawa | układów scalonych / płyt głównych telefonów itp. |
Cechy
1. Wskaźnik powodzenia naprawy: Ponad 99%
2. Użycie przemysłowego ekranu dotykowego
3. Niezależne 3 strefy grzewcze, ogrzewanie gorącym powietrzem / podgrzewanie na podczerwień. (dokładność temperatury ± 2℃)
4. Z certyfikatem CE
O opakowaniu
![]()
![]()
![]()