| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331AB |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Maszyna do dystrybucji kleju 4-osiowego z urządzeniem próżniowym
Specyfikacja
| Pozycja | SPEC |
| Wskaźnik mieszania kleju | 11-10:1/Kustomowalne |
| Szybkość dystrybucji | 10-150g/5s ((na podstawie stosunku kleju 1:1) |
| Dokładność podawania | Ilość kleju ± 1%, Odsetek kleju ± 1% |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100mm ((oś Z może być obracana) |
| Prędkość XYZ | Maksymalnie 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy + pas czasowniczy |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Wzorzec | Linie, koła, łuki, ciągłe ścieżki, 3D interpolacja liniowa |
| Dokładność gotowania | ilość ± 1%, stosunek: ± 1% |
| Metoda działania | Auto. |
| Programowanie | Wskazówka |
| Kontrola | Karta zarządu |
| Funkcja zabezpieczająca przed wyciekiem | |
| Waga | 65 kg |
| Wymiar ((L*W*H) | 716*585*645 mm |
| Zasilanie | 220V 50-60Hz 350W |
O opakowaniach
![]()