| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Przemysłowa maszyna do uszczelniania próżniowego automatyczna maszyna do rozprowadzania kleju typu biurowego
| Model | HS-D331 |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz,znacznik Meanwell |
| Zawór rozprowadzający | Zawór grzewczy PUR |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300/300/100 mm |
| Prędkość XYZ | 300 mm/s |
| Platforma Y | 190*150 mm |
| Dokładność powtarzania | 00,02 mm |
| Silnik | Silnik stopniowy |
| System napędowy | Blet czasowy dla śruby osi X/Y, Z |
| Dokumenty uzupełniające | CAD, CorelDRAW |
| Pojemność ładowania | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Przewodnik liniowy | CSK (znacznik tajwański) |
| Przełącznik fotoelektryczny | (marka niemiecka) |
| Włókno | AirTAC |
| Przechowywanie kleju | 30 ml PUR Typ strzykawki |
| Rozmiar maszyny | 520*585*597 mm |
| Waga brutto |
50 kg |
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()