| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-800 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-800 |
| Moc grzałki | Grzałka górna 1200W (Max), grzałka dolna 1200W (Max) |
| Podgrzewanie dolne | IR 5000W |
| Kontrola temperatury | Termopara typu K, kontrola w pętli zamkniętej |
| Metoda lokalizacji | Otwór zewnętrzny lub lokalizacyjny |
| Wymiary ogólne | L970mm × W700mm × H830mm |
| Rozmiar PCB | W650mm × D610mm |
| Zakres rozmiarów BGA | Maks. 80mm × 80mm, Min. 1mm × 1mm |
| Grubość PCB | 0,3 - 5 mm |
| Dokładność montażu | ±0,01 mm |
| Waga maszyny | 140KG |