|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CC300 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Automatyczna selektywna maszyna do powłoki konformalnej do procesu PCBA SMT Backstage
Wprowadzenie produktu
1X, Y, Z oś napędowa przyjmuje precyzyjną śrubę kulkową z silnikiem serwo Fuji.
2. Uzyskanie selektywnego powłoki dla różnych rodzajów PCB.
3- Prosta linia, okrąg, powłoka łukowa i podawanie.
4Można skutecznie i równomiernie pokryć krawędź komponentów, eliminując efekt cienia sprayu.
5Dokładność: ±0,02 mm.
6Z wysoką prędkością, wysoką niezawodnością, wysoką stabilnością systemu transmisji i sterowania.
7. 2 zawory mogą automatycznie przełączać działanie rozpylania i powlekania, aby osiągnąć proces powlekania PCB o wysokiej gęstości.
8. Z inteligentną automatyczną funkcją regulacji szerokości (automatycznie ustawić po wprowadzeniu szerokości płyty).
Specyfikacja maszyny
| Nazwa produktu | Selektywne urządzenie do powlekania zgodnego z normą |
| Model | HS-CC300 |
| Wysokość przekładni | 920±20 mm |
| Szerokość przenośnika | 50-450 mm/lub na zamówienie |
| Przekaz | L do R lub R do L |
| Wysokość części | w górę i w dół maks. 100 mm |
| Wielkość krawędzi płyty PCB | ≥ 5 mm |
| Prędkość transportu | 0-12000mm/min |
| Prędkość napędu 3 osi | 800 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programy przechowywania | do 1000 |
| Zasilanie | AC220/110V |
| Ciśnienie powietrza | 4-kgf/cm2 |
| Zbiornik z klejem | 10 l, ręczne mieszanie |
| Tryb sterowania | Karta sterowania przemysłowego PC+Motion |
| Ustawienie przewodnika liniowego | Inteligentna regulacja |
| Tryb programowania | Nauka podręczna |
| Port łączności | SMEMA |
| Źródło światła | Samodzielne źródło światła |
| Źródło światła wykrywającego | Samodzielne urządzenia |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie Windows + powłoka |
| Silnik napędowy | Silnik stopniowy ((2 sztuk) |
| Tryb jazdy na trzech ośach | Silnik serwo + moduł sterowania śrubokrętem + Cylinder elektryczny |
| Liczba zaworów gumowych | 1 zawór rozpylający + 1 zawór rozdający |
| Szerokość rozpylania | 3-20 mm |
| Metoda opryskiwania | Automatyczne |
| Całkowita moc | 20,6 kW |
| Korpus maszyny | Pozostałe |
| Masa maszyny | 600 kg |
| Wymiar maszyny | 1060x1200x1700 mm |
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()