|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-VD331 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| Model | HS-VD331 |
| napięcie | AC110V/220V, 50/60Hz, marka Meanwell |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,7Mpa |
| Źródło światła | Źródło LED |
| Zakres pracy X/Y/Z | 400 mm × 300 mm × 2 |
| Prędkość XYZ | 1000 mm/s |
| Platforma Y | 190 × 150 mm |
| Dokładność powtarzania | 00,02 mm |
| Zakres lepkości kleju | maksymalnie ≤ 5000LPS |
| Silnik | Silnik stopniowy |
| System napędowy | Pas czasowy dla śruby osi X/Y, Z |
| Wsparcie dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Pojemność ładowania | X/Y: 10 kg, Z: 5 kg |
| Przewodnik liniowy | CSK (znacznik tajwański) |
| Przełącznik fotoelektryczny | Niemiecka marka |
| System operacyjny | Okna |
| Waga brutto | 600 kg |