|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-VD331 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
Różnica pomiędzy silnikiem i silnikiem
Specyfikacja
| Model | HS-VD331 |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz,znacznik Meanwell |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,7Mpa |
| Źródło światła | Źródło LED |
| Zakres pracy X/Y/Z | 400 mm*300 mm*2 |
| Prędkość XYZ | 1000 mm/s |
| Platforma Y | 190*150 mm |
| Dokładność powtarzania | 00,02 mm |
| Zakres lepkości Gule | maks≤5000LPS |
| Silnik | Silnik stopniowy |
| System napędowy | Blet czasowy dla śruby osi X/Y, Z |
| Dokumenty uzupełniające | CAD, CorelDRAW |
| Pojemność ładowania | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Przewodnik liniowy | CSK (znacznik tajwański) |
| Przełącznik fotoelektryczny | (marka niemiecka) |
| System operacyjny | Okna |
| Waga brutto | 600 kg |
![]()
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd ((HSTECH) jest profesjonalnym producentem urządzeń do obsługi płyt SMT (ładowarki, rozładowarki, bufor, przenośnik itp.).Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokiej technologii z niezależnymi prawami własności intelektualnejSpółka zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą urządzeń do obróbki płyt na liniach produkcyjnych SMT/THT.
Posiadamy profesjonalnych techników i sprzedawców, opieramy się na zaawansowanej technologii i staramy się jak najlepiej dostarczać naszym klientom wysoce wydajne i niezawodne obsługi desek.Jednocześnie nasz doświadczony zespół inżynierów zawsze rozumie kierunek rozwoju inteligentnej fabryki,aktualizuje produkty i techniczne zgodnie z popytem rynkowym, dążąc do automatyzacji i efektywnego kosztowo produktu przez cały czas, robimy również OEM oparte na różnych potrzebach naszych klientów.