| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-620 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Automatyczny i ręczny system operacyjny, pozycjonowanie laserowe, sterowanie z ekranu dotykowego MCGS, stacja naprawcza BGA
Specyfikacja
| Stacja naprawcza BGA | Model: HS-620 |
| Zasilanie | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 3500W |
| Moc grzałki | Górna strefa temp. 1200W, druga strefa temp. 1200W, strefa temp. IR 2700W |
| Materiał elektryczny | Silnik napędowy + inteligentny kontroler temperatury PLC + kolorowy ekran dotykowy |
| Temperatura | niezależny kontroler temperatury, precyzja może osiągnąć ±1℃ |
| Interfejs temperatury | 1 szt. |
| Sposób pozycjonowania | Gniazdo w kształcie litery V, uchwyty do podparcia PCB mogą się regulować, światło laserowe do szybkiego centrowania i pozycjonowania |
| Wymiary gabarytowe | D650mm*S630mm*W850mm |
| Rozmiar PCB | Maks. 450mm*390mm Min. 10mm*10mm |
| Rozmiar BGA | Maks. 80mm*80mm Min. 1mm*1mm |
| Waga maszyny | 60KG |
| Zastosowanie Naprawa | układy / płyty główne telefonów itp. |
Cechy
1. Automatyczny i ręczny system operacyjny.
2. System optycznego wyrównywania kamery CCD 5 milionów pikseli, precyzja montażu: ±0,01 mm.
3. Sterowanie z ekranu dotykowego MCGS.
4. Pozycjonowanie laserowe.
5. Wskaźnik powodzenia naprawy 99,99%.
O pakowaniu
![]()
![]()
![]()