| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-520 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-520 |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 3800W |
| Ogólne wymiary | Wymagania w odniesieniu do zastosowań w odniesieniu do pojazdów silnikowych |
| Rozmiar PCB | Maksymalnie 300 mm × 280 mm / Min 10 mm × 10 mm |
| Wielkość BGA | Maksymalnie 60 mm × 60 mm / Min 1 mm × 1 mm |
| Grubość PCB | 0.3-5 mm |
| Maszyna | 20 kg |
| Gwarancja | 3 lata (pierwszy rok bezpłatny) |
| Wnioski | Naprawa chipów, płyt głównych telefonów i komponentów elektronicznych |