| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-330BF |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Specyfikacja
| Modelowy | HS-HC250 | HS-HC250 |
| WYDAJĄCY rozmiar PCB | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm |
| Rozmiar maszyny | 1250*1200*1600 mm | 1460*1360*1600 mm |
| Tłuszcz | 200 kg | 230 kg |
| Modelowy | HS-HC250 | HS-HC250 |
| WYDAJĄCY rozmiar PCB | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm |
| Rozmiar maszyny | 1250*1200*1600 mm | 1460*1360*1600 mm |
| Tłuszcz | 200 kg | 230 kg |
Parametry techniczne
| Funkcja | Jednostka ta służy jako bufor między maszyną SMD a sprzętem do kontroli. |
| Wysokość transportu |
910±20 mm |
| Dyrekcja transportu | L~R, lub R~L |
| Zbieranie przez zarząd | Podnoszący stojak PCB |
| Prędkość transportu przenośnika | Zmiennik |
| Strona stała szyny | Strona przednia lub tylna |
| Strona operacyjna | Strona przednia |
| Grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Wybór dźwięku | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Władza | 00,05 kW |
| Pojemność zapasów PCB | Max 25 sztuk |
| Czasopismo | - Nie, nie. |
| Sygnał | SMEMA |
| Opcje | Automatyczna regulacja szerokości |
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()