| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Max 300mm/s Automatyczna maszyna do dystrybucji kleju typu 3
Wprowadzenie
AMaszyna do dystrybucji klejujest specjalistycznym urządzeniem zaprojektowanym do automatyzacji stosowania kleju w różnych procesach produkcyjnych.,W przypadku urządzeń do wytwarzania kleju, których główne cechy, rodzaje, zastosowania i zalety są wymienione poniżej.
Kontrola precyzyjna:
Różnorodność sposobów wydawania:
Parametry regulowane:
Interfejs przyjazny dla użytkownika:
Funkcje automatycznego czyszczenia:
Sprzedawcy kleju na stanowisku:
Robotyczne systemy dystrybucji kleju:
Maszyny do dystrybucji kleju w linii:
Przenośne aparaty:
Produkcja elektroniki:
Przemysł motoryzacyjny:
Obrobienie drewna:
Opakowanie:
Wyroby włókiennicze i tkaniny:
Zwiększona wydajność:
Konsekwentna jakość:
Zmniejszenie ilości odpadów klejących:
Zwiększone bezpieczeństwo:
Różnorodność:
Specyfikacja
| Model | HS-D331 |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz,znacznik Meanwell |
| Zawór rozprowadzający | Zawór grzewczy PUR |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300/300/100 mm |
| Prędkość XYZ | 300 mm/s |
| Platforma Y | 190*150 mm |
| Dokładność powtarzania | 00,02 mm |
| Silnik | Silnik stopniowy |
| System napędowy | Blet czasowy dla śruby osi X/Y, Z |
| Dokumenty uzupełniające | CAD, CorelDRAW |
| Pojemność ładowania | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Przewodnik liniowy | CSK (znacznik tajwański) |
| Przełącznik fotoelektryczny | (marka niemiecka) |
| Włókno | AirTAC |
| Przechowywanie kleju | 30 ml PUR Typ strzykawki |
| Rozmiar maszyny | 520*585*597 mm |
| Waga brutto | 50 kg |
![]()
![]()
![]()