| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460BC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Keyence Jonowy Pręt Wiatrowy Szczotka Spiralna Odkurzacz Oczyszczacz Powierzchni PCB
Wprowadzenie
To urządzenie jest używane pomiędzy podajnikiem PCB a drukarką sitodrukową, ze szczotką i wałkiem samoprzylepnym do czyszczenia kurzu i elektryczności statycznej na powierzchni PCB.
Specyfikacja
| Model | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
| Wymiar PCB | (50*50)~(350*250) | (50*50)~(460*330) | (50*50)~(530*390) | (50*50)~(530*460) |
| Wymiary maszyny | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Waga | 80kg | 90kg | 100kg | 110kg |
| Grubość PCB | 0.4~5mm |
| Zasilanie | AC100~230V, jednofazowe, 300A |
| Dopływ powietrza | 0.4~0.6Mpa |
| Szczotka czyszcząca | góra 2 szt. |
| Wałek samoprzylepny | góra 1 szt. |
| Szczotka | ESD, szczotka wysokiej precyzji |
| Jeśli z odkurzaczem | Tak |
| Prędkość transportu | 0~9m/min, regulowana |
| Wysokość transportu | standardowa 900±20mm |
| Kierunek | Od lewej do prawej lub od prawej do lewej, opcjonalnie |
| Czas cyklu | Około 8s |
Cechy
1, Bardzo szybka antystatyczna szczotka spiralna, metoda czyszczenia z odsysaniem próżniowym.
2, Specjalnie odpowiadające drukowi SMT, montaż przed i po wtyczce AI na tylnej stronie płyty PCB w celu oczyszczenia ciał obcych.
3, Wyposażone w funkcję eliminacji statycznej, całkowicie eliminując zakłócenia elektrostatyczne.
4, Metoda czyszczenia dotykowego, czystość powyżej 99%.
5, Zaprojektowane do czyszczenia wałka w celu zapewnienia wydajnego, stabilnego i trwałego efektu czyszczenia.
6, Konstrukcja mechanicznych części wysuwanych, konserwacja jest prosta.
7, Wyświetlacz interfejsu w języku angielskim i chińskim, obsługa interfejsu wygodna i prosta.
Sprzęt linii produkcyjnej SMT
1. Uniwersalna maszyna SMT: Używając programu edytowanego przez urządzenie do montażu komponentów na wyznaczonych pozycjach części, może montować SOP 28 pinów lub więcej (w tym komponenty, które mogą być montowane przez szybkie maszyny) rolki, dyski lub komponenty w opakowaniach rurowych. Jego cechami są wysoka precyzja i różnorodność, ale jego prędkość instalacji jest gorsza od szybkich maszyn.
2. Lutowanie rozpływowe: Użyj pasty lutowniczej SMT lub czerwonego kleju, aby ustawić odpowiednią krzywą temperatury, aby zakończyć działanie lutowania między pastą lutowniczą a częścią.
3. Rozładowywacz: Płyta jest ładowana do magazynu przez tor transferowy.
4. Instrument kontroli optycznej: Automatyczna kontrola optyczna to urządzenie oparte na zasadach optycznych do wykrywania typowych wad występujących w produkcji spawalniczej. AOI to nowa technologia testowania, która pojawiła się dopiero w ostatnich latach, ale rozwija się szybko. Obecnie wielu producentów wprowadziło sprzęt testujący AOI. Podczas przeprowadzania automatycznego wykrywania, maszyna automatycznie skanuje PCB za pomocą kamery, zbiera obrazy, porównuje testowane połączenia lutownicze z kwalifikowanymi parametrami w bazie danych, przetwarza obrazy, sprawdza wady na PCB i wyświetla/oznacza wady za pomocą wyświetlacza lub automatycznego markera dla personelu konserwacyjnego do naprawy.
![]()
![]()
![]()