| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-250DULD |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Specyfikacja
| Model | HS-250DULD |
| Wymiary PCB | (50*50)~(350*250)mm |
| Rozmiar magazynu | 355*320*565mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6s |
| Czas wymiany magazynu | 30s |
| Zasilanie | AC100-230V, jednofazowe, max 300A |
| Dopływ powietrza | 4-6 bar, Max 10L/min |
| Wysokość transportu | 900±20mm |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej lub od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Grubość PCB | Min. 0,4 mm |
| Ilość magazynów | górny 1 szt., dolny 1 szt. lub dostosowane |
| Opcje skoku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Wymiary maszyny | 1460*1500*1200mm |
| Waga | Około 210 kg |
Cechy
1, Sterowanie za pomocą kolorowego ekranu dotykowego.
2, Mitsubishi PLC.
3, Pojemność magazynu: górny 1, dolny 1 lub dostosowane.
4, Selektywny skok: 10mm, 20mm, 30mm, 40mm.
5, Kierunek transportu PCB: L - P lub P - L, opcjonalnie.
6, Wybór trybu pracy ręczny/automatyczny.
7, Szyna przednia stała lub szyna tylna stała, opcjonalnie.
8, Standardowa wysokość dla aplikacji SMT (920±20mm).
9, Wyświetlacz wieżowy.
Opis światła trójkolorowego
Zielone światło: wskazuje, że maszyna pracuje automatycznie i działa normalnie.
Żółte światło: Wskazuje, że jest w trybie ręcznym i można obsługiwać funkcje ręczne.
Czerwone światło: oznacza, że jest w stanie zatrzymania i wciśnięto przycisk zatrzymania awaryjnego.
Czerwone światło miga: nieprawidłowe działanie i dźwięk brzęczyka.
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH) jest profesjonalnym producentem sprzętu do obsługi płyt SMT (Loader, Unloader, Buffer, Conveyor itp.). Jesteśmy przedsiębiorstwem high-tech z niezależnymi prawami własności intelektualnej, firma zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą sprzętu do obsługi płyt linii produkcyjnej SMT/THT.
Mamy profesjonalnych techników i sprzedawców, opieramy się na zaawansowanej technologii i staramy się zapewnić naszym klientom wysoce wydajną i niezawodną obsługę płyt. Jednocześnie nasz doświadczony zespół inżynierów zawsze chwyta kierunek rozwoju inteligentnej fabryki, aktualizuje produkty i technologię zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, dąży do tworzenia coraz bardziej zautomatyzowanych i opłacalnych produktów przez cały czas, robimy również OEM w oparciu o różne potrzeby naszych klientów.