| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331AB |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania kleju | 11-10:1 / Dostosowywalne |
| Szybkość dystrybucji | 10-150g/5s (w zależności od stosunku kleju 1:1) |
| Dokładność podawania | Ilość kleju ±1%, stosunek kleju ±1% |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300 × 300 × 100 mm (osio Z obraca się) |
| Prędkość XYZ | Maksymalnie 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy + pas czasowniczy |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Zdolności wzoru | Linie, koła, łuki, ciągłe ścieżki, 3D interpolacja liniowa |
| Dokładność gotowania | Ilość ±1%, stosunek ±1% |
| Metoda działania | Automatyczne |
| Programowanie | Wskazówka |
| System sterowania | Karta zarządu |
| Funkcja zabezpieczająca przed wyciekiem | Zawór z urządzeniem próżniowym |
| Waga | 65 kg |
| Wymiary (L×W×H) | 716 × 585 × 645 mm |
| Zasilanie | 220V 50-60Hz 350W |