| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-BD4 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| Model | HS-BD4 |
| MCU | Przemysłowy sterownik PLC |
| Programowanie | Programista do demonstracji tekstu |
| Tryb jazdy | Precyzyjny silnik stopniowy |
| Maksymalna średnica rozprowadzania | 160 mm ((dwie stacje), 110 mm ((cztery stacje) |
| Prędkość silnika | 0 ~ 300 obr./min |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,1 mm |
| Oś Z Zakres regulacji | 250 mm |
| Oś Z Podróże robocze | 50 mm |
| Rozmiar (L*W*H) | 420mm*532mm*532mm |
| Waga | 35 kg |
| Siła robocza | AC220V/50~60Hz/200W |
| Ciśnienie powietrza roboczego | 0.4~0.6Mpa (bez kondensacji) |
| Temperatura pracy i wilgotność | Temperatura: 0~40°C, wilgotność: 20~90% |
1, Cztery stacje robocze w cyklu, zaprojektowana wydajność wynosi 1000~1500 sztuk/h.
2, wyposażony w detektor części roboczej do decydowania o przyklejaniu lub pomijaniu.
3Ścieżka kleju może być ustawiona jako pełny okrąg, pojedynczy punkt lub segment łuku itp.
4Tryb pracy może być czterostacjonarny lub dwustacjonarny.
5Łatwo się uczyć i obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego i przycisków, dla różnych klejnotów z różnymi ustawieniami zapewniają najlepszą wydajność.
Wybór rodzaju rozdajnika
1Standardowy dyspenser.
Strzykawka + sterownik podawania, stabilna moc kleju, czysta przerwa, brak wycieku kleju, kąt igły kleju jest regulowany.
2- Wydział rękawów.
Zawór do wydzielania wysysający + rękaw 330 ml, specjalnie zaprojektowany do silikonu gałęzi w zakresie 330 ml, łatwy w obsłudze, bez wycieku lepka, czysty zerwanie.
3.Wydział ciśnieniowy bębnowy
Wyposażone w silnik o wysokim ciśnieniu, o stabilnej ilości kleju, o czystym przełomowaniu, bez wycieku kropli kleju.
4.Dwukładnik stacji
Dwu-stacja zmienna pracy, podczas załadunku i rozładunku podczas wydawania, bez zatrzymania maszyny, wydajność jest podwojona.
5.Hot Melt Glue Dispenser
Karton kleju na gorąco umieszczany jest w specjalnym podgrzewaczu, klej jest wytłaczany za pomocą sterownika rozdawania, a trójosiowy manipulator kończy drogę rozdawania.
![]()